fbpx
O nás
Najkrajší deň v profesionálnom spracovaní

Používame len profesionálnu techniku. Výsledkom je dokonalá kvalita zvuku aj obrazu. Každú svadbu natáčame viacerými kamerami, vďaka čomu nám neunikne žiaden detail. Svadobný kameraman zachytí aj to, čo ste nestihli postrehnúť, a prinesie vám iný pohľad na svadobný deň. Umožníme vám vrátiť sa v čase a pripomenúť si všetky krásne a emotívne okamihy.

Dokonalosť v jednoduchosti

Pri tvorbe sa sústreďujeme na kvalitu. Vyberáme len tie najkrajšie zábery, ktoré spojíme do jedného celku o dĺžke 30 – 45 minút. Moderný strih a vhodný hudobný podklad vám prinesie nový pohľad na všetky prežité emócie, vašich blízkych aj vyslovený svadobný sľub.

Dynamicky spracované prezentačné videá

Venujeme sa tiež tvorbe prezentačného videa. Radi vám ponúkneme vytvorenie video prezentácie vašich produktov alebo firmy. Prezentačné video predstaví vaše podnikanie jedinečným a chytľavým spôsobom. Vizuálne pútavé spracovanie vám pomôže získať nových obchodných partnerov.

O nás - Daniel Suchý

Voláme sa DanielMichal.Tvorbe svadobného videa sa venujeme od roku 2011. Počas uplynulých rokov sme natočili desiatky svadieb. Naším cieľom je vytvoriť svadobné video, ktoré vám aj po rokoch bude prinášať radosť a pripomínať váš veľký deň. Najväčšou motiváciou je preto pre násspokojnosť a úsmev na perách novomanželov. Vďaka nemu vieme, že naša práca má svoj zmysel.

Neustále sa zlepšujeme

Veríme, že všetko sa dá urobiť ešte lepšie. Preto sa snažíme neustále zlepšovať v našej profesii. Venujeme sa vzdelávaniu na rôznych workshopoch a sledujeme novinky v tvorbe profesionálneho videa. O kvalite našej práce svedčia referencie spokojných zákazníkov.

O nás - Michal Marcinko

Je pre nás cťou byť súčasťou Vášho veľkého dňa.