Svadobné video natočené KS-studiom je viac než len svadobné video – je to zážitok.

Barborka & Erik

Keď si nás Barborka a Erik vybrali ako svadobných kameramanov, mali sme ihneď konkrétnu predstavu o tom, kde bude prebiehať exteriérové točenie – v úchvatnej Banskej Štiavnici. Keďže Erik jazdí profesionálne rally, kombinácia tohto historického mesta a adrenalínu na štyroch kolesách bola jasná voľba.

Zuzana & Ľuboš

Čo môže ešte viac umocniť romantickú atmosféru medzi dvomi milencami ako prechádzka typickými talianskými uličkami a plavba loďkou na jednom z najkrajších jazier Európy? Za nás jednoznačne nezabudnuteľný zážitok. Zuzana a Ľuboš, láska z Vás doslova sála, o tom niet pochýb. Želáme Vám prekrásny spoločný život plný podobných zážitkov a predovšetkým veľa veľa lásky v ňom.

Romana & Lukáš

Nie každá nevesta by mala odvahu šplhať sa vo svadobných šatách po skalách, to však nemôžeme povedať o Romči. Síce sme pri tom ešte aj trošku zmokli, no výsledok stál jednoznačne za to, však posúďte sami. Romana a Lukáš, vy dvaja určite patríte k sebe, o tom nepochybuje nikto, kto Vás pozná a my Vám želáme všetko len to dobré a krásne vo Vašom spoločnom živote!

Lucia & Pavol

Čo môže byť krajšie ako kráčať k oltáru s vedomím, že o malú chvíľku sľúbim svoju nekonečnú lásku a vernosť človeku, ktorý pre mňa znamená doslova všetko?! Určite tento zážitok prekoná iba máločo. Lucia a Pavol, ďakujeme, že ste si vybrali práve nás, aby sme Vám tak výnimočný deň navždy zvečnili a veríme, že vždy, keď si pozriete záznam z Vašej svadby, nebude na Vašich perách chýbať úsmev a v srdci budete pociťovať to známe šteklenie.

Katka & Róbert

Povedať si to povestné “ÁNO” pred tými najbližšími chce veľa odvahy. Nie je to rozhodnutie na rok a ani na dva, ale na celý život. Snúbenci si sľúbia vernosť, nekonečnú lásku a vzájomnú podporu v dobrom aj v zlom. Katka a Róbert, srdečne Vám gratulujeme a želáme, aby bol Váš spoločný život naplnený iba tým dobrom a zlo nech Vás na kilometre obchádza.

Veja & Juro

Láska sa nedá vynútiť, láska nie je burina, ktorá rastie na každom rohu. Láska je ten najkrajší cit, ktorý sú ľudia schopní cítiť. Je to niečo výnimočné, nevšedné a zároveň neopísateľné. Mohli by sme povedať, že ten, kto ľúbi a je aj ľubený, zažíva taký malý raj na zemi. Veja a Juro, majte vždy na pamäti, že láska nie je samozrejmosť, pekne sa o tento cit starajte, aby sa len a len násobil a nikdy z neho neubudlo.

Miriam & Radoslav

Pevné ako skala, odolné ako diamant a hrejivé ako slnko nech je Vaše puto, milí manželia Mirka a Radko. Nech ho zoceľuje láska, ktorá všetko prekoná, a nech nepoľaví ani v horších časoch a v daždivých dňoch. Leťte spoločným životom s ľahkosťou pierka a úsmevom na perách si oslaďte každý jeden deň, ktorý prežijete ako rodinka spolu so svojím Adamkom. Prajeme Vám, nech ste spolu šťastnejší ako ten najšťastnejší pár a zamilovaní viac ako tá najzaľúbenejšia dvojica na svete!

Miška & Vladko

Vraví sa, že láska hory prenáša. A tam, kde je jej naozaj veľa, sa vždy nájde cesta, ako tú „horu“ preniesť. Obzvlášť vtedy, keď vzťah dvoch ľudí skúšajú stovky kilometrov. Láska Mišky a Vladka sa nenechala zahnať do kúta ani vzdialenosťou, práve naopak. Ich puto je dôkazom, že vždy sa dá nájsť cesta a na jej konci je začiatok spoločného života. Želáme vám, milí mladomanželia, nech vám láska každým dňom rastie a nech ste stále takí zaľúbení ako vo váš svadobný deň!

Ivana & Martin

Nič na svete nie je náhoda. Ani to, že osud preplietol vaše cesty, Ivanka a Martin. Prezrádzajú to pohľady, ktoré si vymieňate, úsmevy, ktorými si navzájom poviete viac ako dlhosiahlými vetami, ale aj letmé dotyky vašich rúk. Detaily sú to, čo skladajú mozaiku vášho spoločného života. Prajeme vám, nech je tá mozaika čo najfarebnejšia a nech sa neustále obohacuje o krajšie a farebnejšie momenty!

Ivana & Pavol

Povestné motýliky v bruchu, stoj čo stoj si nájsť zámienku na to byť s ním / s ňou čo najčastejšie, prvý nesmelý bozk, držanie sa za ruku… Takéto krásne začiatky si pamätá nejedna dvojica. Vzťah sa postupne vyvíja a upevňuje, až nakoniec si zaľúbenci uvedomia, že už nikdy nechcú byť jeden bez druhého a vtedy nasleduje svadba.
Ivka a Pali, zo srdca Vám prajeme, aby bola Vaša láska akýmsi silným putom, ktoré Vás bude držať vždy po boku toho druhého a aby ste boli spolu šťastní!

Jarka & Števko

Večer zaspávať a ráno sa zobudiť vedľa toho, koho najviac milujeme…prísť domov z práce a vedieť, že doma nás čaká ten, na koho sa celý deň tešíme…Ten pocit a istota, že čokoľvek nás v živote stretne, už nikdy na to nebudeme sami…Áno, toto sú tie krásne veci, ktoré robia manželstvo niečím výnimočným a úžasným. Jarka a Števko, ešte raz Vám srdečne a úprimne gratuľujeme a prajeme, aby Vaše manželstvo bolo vždy výnimočné a úžasné!

Eliška & Peťo

Rešpekt, úcta, porozumenie, vzájomná opora, nekonečná láska… To je len zlomok toho, čo si dvaja snúbenci sľubujú pred oltárom v ich vysnívaný deň. Neexistuje univerzálny návod na šťastné manželstvo, ale sme presvedčení, že pokiaľ má človek stále na mysli tieto atribúty, tak spoločný život musí byť prekrásny aj po rokoch. Eliška a Peťo, majte vždy na mysli to, čo ste si v deň D vzájomne prisahali a užívajte si každý okamih Vášho spoločného života plnými dúškami.

Miška & Michal

Čo môže byť krajšie ako láska medzi dvomi ľuďmi? Ľuďmi, ktorí sú si jednoznačne od narodenia súdení a predurčení na to, aby sa v jeden deň ich životy pretli a od tohto okamžiku už boli navždy spojené v jedno.
Miška a Michal, aj takto by sme mohli jednoducho a skrátene povedať Váš príbeh lásky. Želáme Vám, aby ten Váš odteraz “oficiálny” spoločný život bol vždy taký krásny, ako tomu bolo vo Váš svadobný deň a aby Vás nástrahy bežného života z ďaleka obchádzali.

Júlia & Miroslav

Môžeme povedať, že láska je výsledok akéhosi nevysvetliteľného súladu dvoch duši. Stačí, že sa stretnú dvaja ľudia, ktorých duše sú si podobné a všetko ostatné už príde samo.
Júlia a Miroslav, ešte raz Vám srdečne gratulujeme a prajeme, aby Vaše duše spolu ladili navždy a tým si zabezpečíte aj nikdy nekončiacu lásku!

Erika a Miško

Tam, kde sa končia stereotypy, začína sa niečo neopakovateľné a výnimočné. Svadobný deň Eriky a Michala bol do poslednej bodky splnením tých najnevšednejších predstáv mladomanželov a piatok trinásteho ešte nikdy nemal takú príchuť radosti a šťastia ako v ich veľký deň.

Mária & Tommaso

Uzavrieť manželstvo je dôležitý životný krok v živote dvoch ľudí. Od tohto okamihu neexistuje ja a ty, ale už iba MY. Spolu sa radujú, tešia z úspechov toho druhého, no taktiež sú si vzájomnou oporou v prípade nepríjemných udalostí. Mária a Tommaso, želáme Vám prekrásny spoločný život plný lásky, porozumenia a vzájomnej podpory.

Bianca & Michal

Láska je krásny cit medzi dvoma ľuďmi. Láska, to sú krásne slová, šteklivé bozky, vrúcne objatia, zamilované pohľady…každý si definuje lásku po svojom, pre každého znamená niečo iné. No azda všetci za zhodneme v tom, že je to niečo nevysloviteľne krásne a vzácne, niečo, čo by sme si mali navždy vážiť a chrániť. Bianca a Michal, chráňte si svoju lásku, pestujte si ju ako tu najvzácnejšiu kvetinku, aby bola vždy taká vrúcna a krásna ako vo Váš svadobný deň!

Lenka & Oliver

Lenka a Oliver: „Láska nie je len niečím spontánnym a inštinktívnym: je to rozhodnutie, ktoré treba neustále potvrdzovať. Keď muža a ženu spája pravá láska, každý z nich berie na seba osud druhého ako svoj vlastný, aj za cenu námah a utrpení. “ (Ján Pavol II.) Lenka a Oliver, ešte raz Vám srdečne gratulujeme a prajeme Vám šťastný spoločný život plný lásky!

Lívia & Jozef

Najväčší úspech v živote nie je mať zlatom vyzdobené paláce,ani luxusné autá a už určite nie sa neustále za niečím naháňať. Najväčší úspech je stretnúť niekoho,kto nás úprimne a nekonečne miluje,kto je ochotný tolerovať naše nedostatky a vzájomne si uvedomíme,že viac už nedokážeme jeden bez druhého existovať. A čo nasleduje potom? No predsa SVADBA 🙂
Livia a Jozef,ešte raz by sme Vám chceli srdečne pogratulovať a zároveň zaželať nekonečnú lásku a veľa vzájomného porozumenia!!

Mirka & Roman

Láska je najhlbšou ľudskou potrebou, je tým, čo nás robí šťastnými a čo našej existencií dáva zmysel. Lásku je ťažké definovať. Azda sa dá povedať, že pre dušu je to vášeň vládnuť, pre ducha je to sympatia a pre telo skrytá a nežná túžba zmocniť sa po odhalení veľkých tajomstiev toho, koho milujeme.“ Napísal raz francúzsky autor François de La Rochefoucauld. Zrejme príliš komplikovaná definícia lásky, no nám sa stačí pozrieť na Mirku a Romana a ihneď vieme, akoby tá láska mala vyzerať v praxi. Drahí novomanželia Belušoví, buďte spolu navždy šťastní, nikdy sa neprestante ľúbiť a zároveň si buďte vzájomnou oporou!

Zuzka & Šimon

Zuzka a Šimon, chceli by sme Vám poďakovať, že ste si vybrali práve nás, aby sme Vám zvečnili Váš deň „D“. Mali sme pocit, akoby sme boli súčasťou Vašej rodiny už dlhé roky. Od samého začiatku ste navodili veľmi príjemnú a priateľskú atmosféru a celá svadba sa niesla v tomto duchu. Prajeme Vám, aby Váš spoločný život bol neustále priateľsky naladený a, samozrejme, plný lásky a porozumenia.

Monika & Dávid

Nájsť v živote svoju chýbajúcu polovičku, s ktorou chceme prežiť zvyšok svojho života, je obrovské šťastie. A ak sme aj my zároveň chýbajúcou polovičkou toho druhého, to je už doslova hotový zázrak.
Monika a Dávid, Vy ste v sebe navzájom našli tie svoje chýbajúce polovičky a preto Vám želáme, aby bol Váš manželský život plný šťastia, lásky a vzájomného porozumenia.

Adrianka & Jojo

Svadba ako bývala kedysi? A prečo nie?! Toto si zrejme povedali Adrianka a Jojo, keď sa rozhodli zorganizovať ich deň D v ľudovom štýle. Aj pre nás to bol nezabudnuteľný zážitok, za čo im veľmi ďakujeme.
Adrianka a Jojo, želáme Vám všetko dobré do Vášho spoločného života, aby ste sa ľúbili každým dňom viac a viac!

Ingrid & Michal

Sú to úžasní ľudia a taký bol aj ich svadobný deň. Krásne prostredie, perfektná hudba a dobrá zábava boli už len čerešničkou na torte. Bolo nám s Vami veľmi príjemne. Ďakujeme.